
Leadinfo is een bedrijf dat zich richt op het genereren van leads en het automatiseren van marketingactiviteiten.
Het biedt geavanceerde technologieën voor leadcapture, real-time bezoekertracking en gepersonaliseerde communicatie, waardoor het een waardevolle partner is voor bedrijven die op zoek zijn naar manieren om hun leads te maximaliseren.
Onze samenwerking met Leadinfo geeft ons ook toegang tot continue ondersteuning en middelen, zodat we op de hoogte kunnen blijven van de nieuwste branchebest practices en onze diensten continue kunnen verbeteren.
We zijn trots om een gecertificeerde partner van Leadinfo te zijn en staan gecommit aan het leveren van de beste resultaten voor onze klanten.
Leadinfo werkt met verschillende CRM/ERP systemen zodat leads kunnen worden meegenomen in de huidige workflow.
Hiermee kan je Leadinfo dus moeiteloos koppelen met de software die je organisatie gebruikt.
Daarnaast is Leadinfo ook een uitstekende keuze voor bedrijven die op zoek zijn naar manieren om hun marketing te automatiseren. Met behulp van de geavanceerde technologieën van Leadinfo kunnen bedrijven gerichte e-mailcampagnes opzetten, leadscoring instellen en real-time bezoekertracking gebruiken om de prestaties van hun marketinginspanningen te meten en te verbeteren.
Al met al is Leadinfo een uitstekende keuze voor bedrijven die op zoek zijn naar manieren om hun leads te maximaliseren en hun marketing te automatiseren. Het biedt gerichte leadgeneratie, geavanceerde technologieën en continue ondersteuning om ervoor te zorgen dat klanten de best mogelijke resultaten behalen.
Daarbij aangevend dat als je leadinfo tracking hebt op je website, je eenvoudig kan zien welke bedrijven je website bezoeken.
Met deze informatie kan je zelf bepalen of je contact met het bedrijf opneemt. Je kan met Leadinfo eenvoudig inzien welke pagina’s het bedrijf bezocht heeft.
De database van Leadinfo is onwijs groot. Hier vind je ontzettend veel bedrijfsinformatie terug. Wanneer een bezoeker op jouw website terecht komt dan worden de volgende gegevens met jou gedeeld:
Wij kunnen Leadinfo voor jou plaatsen op je website. Zo hoef je zelf niet de code in te duiken of andere lastige technische romslomp uit te voeren. De kosten van het installeren hiervan gaat op basis van nacalculatie. En is inprincipe zo gepiept.
De kosten van Leadinfo worden berekend op basis van hoeveel bezoekers jij op je website krijgt.
Heb jij 100 maandelijkse (unieke) bezoekers op je website dan betaal je het minimale bedrag van €59,- per maand. Heb jij meer dan 100 bezoekers per maand dan wordt het bedrag al hoger.
De kosten zijn: € 59,- vanaf 100 bezoekers.
+ Eenmalige installatie kosten van 30 euro.
Laat dan je email achter, wij nemen contact met je op binnen een werkdag.
Stop met het verliezen van omzet! Start vandaag nog met het tracken van klanten voor jouw bedrijf.
Waar mag ik de gratis whitepaper naartoe sturen?
